YOUTH HANSA

YOUTH HANSA
Pasākuma informācija

Virtuāla dalībpilsētu jauniešu tikšanās, kuras laikā tiks diskutēts par tādiem reģiona aktualitāšu jautājaumiem kā klimats, vide, jauniešu līdzdalība šajos procesos, kā arī interaktīvā veidā apskatīta Hanzas pilsētu vēsture un tradīcijas.

Programma tiks pilnībā īstenota tiešsaistē, aicinot pievienoties daudz lielāku jauniešu skaitu, nekā ierasts. Dalībniekiem būs iespēja iepazīt Rīgu un kļūt par savu pilsētu vēstnešiem, iesaistīties interaktīvā pilsētas spēlē no jebkuras vietas pasaulē, piedalīties radošo darbu konkursā, tematiskajās nodarbībās un diskusijā par Baltijas jūras reģiona izaicinājumiem (klimats, ūdens, starpkultūru dialogs u.c.), kā arī iesaistīties konkrētu projekta ideju radīšanā. Plašs aktivitāšu kopums pieejams, sekojot Instagram profilam @youthhansa_riga.

Dalībniekiem tiks nodrošināta iespēja pašiem izvēlēties, cik aktīvi viņi piedalīsies youthHansa programmā. Katrai aktivitātei būs pieejama atsevišķa reģistrācija, un pēc tās organizatori sazināsies ar visiem dalībniekiem.

Iepazīsties ar aizraujošo youthHansa aktivitāšu programmu šeit.

Diskusija no dažādām perspektīvām par Hanzu, darbnīcas par klimata pārmaiņām, pilsētu attīstību un ūdeņiem, starptautisko / starpkultūru sadarbību, potenciālu jauniešu iesaisti un iespēja ģenerēt un attīstīt savas idejas – tas viss un vēl vairāk norisināsies no 16. līdz 21. augustam!

Reģistrējies, lai piedzīvotu, piedalītos, klausītos un izteiktu arī savas domas: ej.uz/youthhansa_events2021.

Vairāk informācijas šeit un Instagram @youthhansa_riga.

Apmeklētāju ievērībai

Pasākuma norise tiks fotografēta un filmēta. Ar savu ierašanos pasākumā, Jūs sniedzat piekrišanu savu personas datu apstrādei.

Organizatori
Union of Cities The Hansa
Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Sīkdatnes Tev ļauj droši piekļūt lapai, bet mums – analizēt lapas apmeklējumu un uzlabot tās darbību.