Koncertuzvedums "Kuģot gadsimtos"

Koncertuzvedums
Foto: F64 Photo Agency
Pasākuma informācija

Rīgas kā Hanzas pilsētas senākajā dārzā – Doma dārzā, norisināsies Hanzas leģendai veltīts koncertuzvedums. Ūdens, pilsēta un brīvība – tādas bija Hanzas savienības atpazīšanās zīmes un vērtības, 400 gadu garumā apvienojot gandrīz 300 pilsētas Eiropas ziemeļaustrumos.

Koncertuzvedumā šīs vērtības transformēsies mūsdienu metaforās – alkās, sapnī un piepildījumā, ko panāks sešu atšķirīgu mākslas virzienu pārstāvji, balstoties vācu vēsturnieka Karstena Jānkes (Carsten Jahnke) atziņās, kas apkopotas grāmatā “Hanza”.

Galveno varoņu – Hanzas vērtību un metaforu lomās iejutīsies dziedātāja Jolanta Strikaite-Lapiņa, aktieris Artis Robežnieks, gleznotāja Kristīne Kutepova, horeogrāfe Egija Abaroviča, dzejnieks Toms Treibergs un Rīgas Pantomīmas dalībnieki Andra Apiņa vadībā.

Koncertuzveduma radošajā komandā darbojas un uzvedumā piedalīsies arī mūziķi Raimonds Petrauskis, Oskars Petrauskis, Ernests Mediņš un Ieva Saliete.

Režisors Kārlis Anitens, scenogrāfs Kristaps Skulte.

Pie ieejas koncertā būs jāuzrāda digitālie Covid-19 sertifikāti un personu apliecinoši dokumenti.

!!! Pateicamies par lielo atsaucību !!!
Informējam, ka ielūgumi uz koncertu "KUĢOT GADSIMTOS!" vairs nav pieejami.

Koncertuzvedums pieejams arī tiešraidē – www.rigahanza.lv.

Apmeklētāju ievērībai

Pasākuma norise tiks fotografēta un filmēta. Ar savu ierašanos pasākumā, Jūs sniedzat piekrišanu savu personas datu apstrādei.

Organizatori
Union of Cities The Hansa
Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Sīkdatnes Tev ļauj droši piekļūt lapai, bet mums – analizēt lapas apmeklējumu un uzlabot tās darbību.