"HANSEartWORKS" koncerts

Foto: F64 Photo Agency
Pasākuma informācija

Koncerts, kas, analoģiski izstādes konceptam, veido muzikālu dialogu starp Hanzas vērtībām senatnē un mūsdienās. Koncerts iecerēts ne tikai kā mūzikas, bet arī kā pašu mūziķu dialogs, ko pavadīs īpaši koncertam radīta gaismas scenogrāfija.

Koncertā skanēs baroka meistaru Žozefa Fransuā Salomona (Joseph François Salomon, 1649–1732), Fransuā Kuperēna (François Couperin, 1668–1733), Andrē Kamprā (André Campra, 1660–1744), Marka Antuāna Šarpentjē (Marc-Antoine Charpentier, 1643–1704) un Pjēra Robēra (Pierre Robert, ca. 1618–1699) darbi tandēmā ar DJ Monsta elektronisko mūziku.

Koncertā piedalās vijolniece Agnese Kanniņa, klavesīniste Gertruda Jerjomenko, tenors Ansis Bētiņš, soprāns Žanna Marija Leljevra (Jeanne-Marie Lelièvre, Francija), DJ Monsta un Valsts Akadēmiskais koris “Latvija”.

Koncerts pieejams arī tiešraidē – www.rigahanza.lv.

Bezmaksas ielūgumi uz koncertu saņemami no 17. augusta Rīgas Svētā Pētera baznīcas kasē. Koncerta skatītāju zona darbosies “zaļajā režīmā” (apmeklētājiem jāierodas ar derīgu vakcinācijas / pārslimošanas sertifikātu, testēšanas sertifikāti nav derīgi).

Apmeklētāju ievērībai

Pasākuma norise tiks fotografēta un filmēta. Ar savu ierašanos pasākumā, Jūs sniedzat piekrišanu savu personas datu apstrādei.

Organizatori
Union of Cities The Hansa
Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Sīkdatnes Tev ļauj droši piekļūt lapai, bet mums – analizēt lapas apmeklējumu un uzlabot tās darbību.