Stendu ansamblis "Ceļš uz godīgu Hanzu"

Stendu ansamblis
Foto: F64 Photo Agency
Pasākuma informācija

11. novembra krastmala

Iestāšanās par godīgu tirdzniecību atmaksājas. Ar stendu ansambli "CEĻŠ UZ GODĪGU HANZU" desmit plakātos tiek uzskatāmi parādīts, kā gadsimtiem ilgi bija organizēta vēsturiskā Hanza un kā tirgotāji veiksmīgi tirgojās savā starpā, pārvarot lielus attālumus. Vai tolaik viss notika godīgi? Un kā tas notiek šodien?

Projektu grupa GODĪGĀ HANZA veidoja izstādi, lai izpētītu šos jautājumus. Kopš starptautiskās pilsētu savienības “DIE HANSE” (HANZA) nodibināšanas 1980. gadā, Hanzas gars ik gadu jo īpaši atdzīvojas ikgadējās starptautiskajās Hanzas dienās un vietējos Hanzas pilsētu svētkos.

Temats "Godīga tirdzniecība" kopš 2014. gada ir HANZAS darba kārtībā.

Kā tas notika, ko tieši nozīmē godīga tirdzniecība un ko globāli var ietekmēt tas, ja Hanzas pilsētas iestājas par godīgu tirdzniecību – tie ir galvenie jautājumi, ko uzdod šī izstāde. Izstādē aplūkojamas dažādas fotogrāfijas un attēli, tā ir ļoti informatīva, dzīvīga un krāsaina.

Informatīvais materiāls "Ceļš uz godīgu Hanzu" 4 MB

Apmeklētāju ievērībai

Pasākuma norise tiks fotografēta un filmēta. Ar savu ierašanos pasākumā, Jūs sniedzat piekrišanu savu personas datu apstrādei.

Organizatori
Union of Cities The Hansa
Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Sīkdatnes Tev ļauj droši piekļūt lapai, bet mums – analizēt lapas apmeklējumu un uzlabot tās darbību.