Hanzas tirgus

Hanzas tirgus
Foto: F64 Photo Agency
Pasākuma informācija

Hanza un tirgošanās arvien ir bijušas cieši saistītas. Hanzas tirgus ir ikgadējo starptautisko Hanzas dienu pasākumu programmas centrālā ass. Balstoties Hanzas brīvās tirdzniecības fenomenā, šogad sešas Latvijas Hanzas pilsētas – Rīga, Limbaži, Kuldīga, Cēsis, Straupe un Koknese četrās Rīgas centra vietās ieradīsies ar savai pilsētai raksturīgo Hanzas vērtībās balstītu kultūras un tirdzniecības piedāvājumu.

No amatnieku darinājumiem līdz mūsdienu izsmalcinātiem kulinārijas šedevriem, no konkrētās pilsētas suvenīriem līdz aizraujošiem tūrisma maršrutiem, no senajiem rakstiem līdz nākotnes investīciju piedāvājumiem – Hanzas tirgū valdīs absolūta brīvība, kas apmeklētājiem ļaus iepazīt katras Latvijas Hanzas pilsētas brīvās tirdzniecības seju septiņus gadsimtus pēc Hanzas rašanās.

Apmeklētāju ievērībai

Pasākuma norise tiks fotografēta un filmēta. Ar savu ierašanos pasākumā, Jūs sniedzat piekrišanu savu personas datu apstrādei.

Organizatori
Union of Cities The Hansa
Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Sīkdatnes Tev ļauj droši piekļūt lapai, bet mums – analizēt lapas apmeklējumu un uzlabot tās darbību.