Digitālā paneļdiskusija “Piegādes ķēdes tiesību akti Eiropas Savienības līmenī 2021. gadā? Saistošie noteikumi uzņēmumiem par cilvēktiesību un vides aizsardzības ievērošanu”

Digitālā paneļdiskusija “Piegādes ķēdes tiesību akti Eiropas Savienības līmenī 2021. gadā? Saistošie noteikumi uzņēmumiem par cilvēktiesību un vides aizsardzības ievērošanu”
Pasākuma informācija

Eiropas Parlamenta deputāte Delara Burkharte (Delara Burkhardt) diskutēs ar Eiropas Uzņēmējdarbības tiesiskuma koalīcijas (European Coalition for Corporate Justice, EECJ) politikas speciālisti Silviju Obregonu Kvirocu (Sylvia Obregon Quiroz)

Delara Burkharte ir Eiropas Parlamenta biedre (Vācijas Sociāldemokrātiskās partija) no Ķīles. 2019. gadā viņa kļuva par jaunāko Eiropas Parlamenta deputāti.

Kā Eiropas Parlamenta Vides komitejas locekle viņa galvenokārt strādā pie klimata un bioloģiskās daudzveidības aizsardzības, kā arī aprites ekonomikas tēmām.  Viņa gatavo ziņojumus Eiropas likumdošanas ieviešanas jautājumos saistībā ar piegādes ķēdēm, kas ir brīvas no atmežošanas.

Delara Burkharte ir arī Vācijas Sociāldemokrātiskās partijas delegācijas Eiropas Parlamentā pārstāve vides politikas jautājumos. Bez tam viņa strādā pie migrācijas tēmas Eiropas Parlamenta Iekšlietu komitejā.

Pirms kļūšanas par Eiropas Parlamenta deputāti Delara Burkarte bija Vācijas Sociāldemokrātiskās partijas jaunatnes organizācijas (Jugendorganisation der SPD, Jusos) priekšsēdētāja vietniece un strādāja Hamburgas komunikāciju aģentūras projektu vadībā. Viņa studēja sociālās zinātnes un sociālekonomiku Ķīlē un Hamburgā.

Apmeklētāju ievērībai

Pasākuma norise tiks fotografēta un filmēta. Ar savu ierašanos pasākumā, Jūs sniedzat piekrišanu savu personas datu apstrādei.

Organizatori
Union of Cities The Hansa
Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Sīkdatnes Tev ļauj droši piekļūt lapai, bet mums – analizēt lapas apmeklējumu un uzlabot tās darbību.