Programma

Kaut arī 41. starptautisko Hanzas dienu oficiālā programma lielā mērā sastāvēs no tiešsaistes pasākumiem, aicinām ārvalstu Hanzas pilsētu pārstāvjus apmeklēt Rīgu individuāli, ja vien spēkā esošie ceļošanas noteikumi to ļaus.

Hanzas dienas 2021, kam jānotiek Rīgā - vienā no Hanzas savienības lielākajām un vēsturiski nozīmīgākajām pilsētām, aicina viesus no visām Hanzas pilsētām, lai vilktu tīklu pār Baltijas un Ziemeļu jūru, lai viesi dalītos savās amata prasmēs, tirdzniecības idejās, mākslas norisēs ar citiem viesiem, lai brīvība, jūras sāls smarža un sarkano ķieģeļu ritmi pilsētas mūros ļautu te justies kā mājās un iegūt jaunus draugus, jaunus sadarbības partnerus un jaunus preču noieta tirgus, piedāvājot citādo, bet atpazīstamo. Būt ne tikai par tirgus starpnieku, bet par preces radītāju. Apgūt jaunas prasmes un mācīt savējās citiem. Uzturēt tradīciju, kas gadatirgu liek padarīt krāšņu ar dziesmām un dejām. Savienot kultūru un naudu, piešķirt tirgum pašam savu kultūras slāni. Satikties ar savējiem un viesiem.

Uz tikšanos Rīgā pie Daugavas!

Organizatori
Union of Cities The Hansa
Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Sīkdatnes Tev ļauj droši piekļūt lapai, bet mums – analizēt lapas apmeklējumu un uzlabot tās darbību.